Türkiye 2013’te ekonomik krize girebilir

Türkiye 2013’te ekonomik krize girebilir

Öngörülerinde çoğu zaman haklı çıktığı görülen Astrolog Nuray Sayarı, 2013 yılında Avrupa Birliği ülkelerinde zorlayıcı bir süreç olabileceğini ifade ederek, “Euro ortadan kalkabilir, herkes kendi para birimine geri dönebilir” dedi. Sayarı, 2013’te Türkiye’nin de ekonomik anlamda zor bir yıl geçireceğini söyledi.
Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Ebru Şallı Tan’ın sunduğu Ebruli programına konuk olan ünlü Astrolog Nuray Sayarı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Gelecek yılın dünyaya neler getireceğine dair öngörülerini aktaran Sayarı, ‘Biz savaşın eşiğine girdik giriyoruz diyeceğiz ama hiç bir zaman Cumhuriyeti yok edecek ya da bizi aylarca, yıllarca savaşa sokacak bir durum söz konusu olmayacak. Ama zorlayıcı bir süreç söz konusu. Bir şeyler oabilir ama ben bunun yıkıcı bir etki olacağını düşünmüyorum ‘ dedi.

‘TÜRKİYE 2013’TE EKONOMİK KRİZE GİREBİLİR ‘

2013 yılında Türkiye’nin sadece ekonomik anlamda çok zor bir yıl geçireceğini savunan Nuray Sayarı, ‘Bunun adı ekonomik kriz ise ekonomik kriz. Ki ben 1998 yılınd abir dergiye yaptığım açıklamada, 1999’un deprem yılı olacağını, 2004’e kadar depremler olacağını, 2004’te depremin yerini ekonomik krizi alacağını, sonra Amerika’nın ve dünyanın ekonomik krize gireceğini söylemiştim ‘ anımsatmalarında bulundu. Sayarı şöyle devam etti:

‘Şimdi diyorum ki; Avrupa Birliği’nde bir çökme durumu, zorlayıcı bir süreç olabilir. Euro ortadan kalkabilir, herkes kendi para birimine geri dönebilir. ‘

‘ALTIN BİRİKTİRİN ‘

‘Para biriktirmek isteyenler altın biriktirsin ‘ diyen ünlü Astrolog, ‘Altın çağı öncesinde en büyük trajı o yapacağı için ben bile, annem bile küçük altın biriktiriyoruz. Çünkü altın çağına gireceğiz, altın iş yapacak. Altın biriktirelim, altın hesapları açalım. Çünkü bunlar bizim ekonomik anlamda zorlayıcı süreci teğet atlatmamıza etki edebilir. Kazandığımız paranın kıymetini bilelim. Ama kıtlık bilincine de girmeyelim ‘ şeklinde konuştu. BEYAZ GAZETE
——————
bedava sohbet odalari
bedava sohbet odalari
Damar Sohbet Damar Chat
Nazlicafem.Net – bedava sohbet odaları, seviyeli sohbet chat siteleri
wWw.Nazlicafem.Net Chat – Sohbet
sohbet net , sohbetci,chat ,cet,sohbetci,bedava sohbet odalari
Nazlım Chat Sohbet Odaları Sohbet Chat Odaları
SOHBET44.Com,CHAT Odaları! Türkiye, NazlimCafe.Net , kanalları ile Chat Sohbet Odaları
: Chat, mynet, sohbet odası, chat sohbet, kısa aşk sözleri, ask sozleri, caht, çet odaları, nazlimcafe
Buyurun ,sohbetodalari , sohbetci,chat ,cet,sohbet


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Değerli Yorumcumuz;
Yaptığınız yorumun, yazı ile ilgili olmasına özen gösteriniz. Yorumların varlık sebebi, “fikir alışverişi” başka birşey değildir.

- Her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte,
- Hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren,
- Türkçe imla kurallarına uymayan yorumları yayınlayamıyoruz.
- Kriterlere uygun yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz.siz de yorum yazın.


 • Kategoriler
 • SOHBETE GİRİŞ

  Sohbete BağLan http://www.nazlicafem.net/


  nazlicafem.nets
  Dış Bağlantılar: Sohbet | Bedava Sohbet
  kedinin gözlerinden,aslanın pençesinden, erkeğin kalleşinden , kadının kahpesinden, dostumun nefretinden oldum olası korkarımm..
  sohbet

  Mirc indir Gibi Aramalarda İlk Sayfalarda Öncülük Etmektedir.

  Sohbet Chat Odaları http://www.Nazlicafem.Net hoş geldiniz :) Bedava Sohbet Bedava Sohbet Bedava Sohbet Bedava Sohbet Her Sevmekte Sevilmek Kadar ßir Acının Yara Bandıdır ßy Kara_Murat :)
  Değer Verdiğin İnsanların Verdiğin Değere Layık Olmadıklarını Anlarsan,Sen Üzülme Bırak Layık Olmadıkları İçin Onlar UTANSIN,,((¯`»¦«´¯)) Kara_Murat ((¯`»¦«´¯)).....!
  Bedava Sohbet Bedava Sohbet Bedava Sohbet

  Sohbet,Chat,Odalari

  Sohbet Chat Sohbet Odaları

  Sohbet Chat

  seviyeli sohbet

  Bedava Sohbet Sohbet Odaları !!!...Sustum Gözyaşlarım Konuşsun...!!! ßy Kara_Murat :) Sohbet Chat Odaları http://www.Nazlicafem.Net hoş geldiniz :)
  Özlüyorum SENİ kanadı kırık kuşun uçmayı özlediği gibi. Özlüyorum SENİ doğacak çocuğunu bekleyen annenin özlemi gibi. Özlüyorum SENİ sakat kalmış bir çocuğu yürümeyi koşmayı özlediği gibi. Özlüyorum SENİ gecenin ardından gün doğuşunu bekler gibi. Özlüyorum SENİ toprağı kurumuş susuz kalmış fidanın suyu özlediği gibi. Özlüyorum SENİ Özlüyorum SENİ i seninle olmayı özlediğim gibi.»-(¯`v´¯)-» (Kara_Murat) »-(¯`v´¯)-» :)
  skype ile iletişim : muzaffercanpolat@hotmail.com :) http://wWw.Nazlicafe.Net/sohbet.php
  Türkiyenin en güvenilir ve en kaliteli sohbet programı "Nazlicafem Script" dir. Nazlicafem Script sohbet programını ücretsiz olarak bilgisayariniza yükleyin ardından kurulum işlemini yaparak sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz, Sizlere Sohbet odalarımız içersinde onlarca kişiyle tanışma fırsatma sunuyoruz! Yeni yeni dostluklar, Arkadaşlıklar, Aşklar herşey burada.. Eğlencenin ve Sohbetin yeni Adresi.!