Su içinde seks nasıl yapılır?

Eğer suda seks hakkında konuşuyorsak, aklınıza seksin ıslak, kaygan ve ateşli olduğu gelir. Ancak suda seks havuza atlamak gibi kolay değildir. Aslında birçok sebepten ötürü suda seks oldukça tehlikelidir ve bu yüzden suda seks yapmak pekte iyi bir fikir değildir özellikle bayanlar için. Bu yazıda ki bilgiler havuzun içine girmeden de size ıslaklık hissini verecektir

Seksi Ve Güvenlik

Suda seks yapıyor olmak kayganca bir eğlencedir (kayganlık hissi veren), Ayrıca güvenli bir seks yapmak zorundaysanız ve su içinde prezervatif kullanmayı planlıyorsanız bilmeniz gerekir ki su ve prezervatif birbiri ile uyuşmaz.

Daha önce bir araştırma yapılmadı ancak bizim bildiklerimiz şudur: Sıcak su ve kimyasallar (klor gibi) kondomun dayanıklılığını etkiler bu yüzden tam bir koruma sağlamaz. Diğer bir problem ise kondomun cinsel organınızdan kayma riskidir. Suda kondom penisinizden kayabilir. Bu yalnızca sinir bozucu bir şey değil aynı zamanda herkes tarafından anlaşılmayan zorluk çıkaran bir şeydir. Bu yüzden yanınızda yedek kondomlar bulundurmanız iyi olacaktır.

Kaygan Kal
Ekstra sıvı ya da su içinde seks yaparken ekstra yağlar kullanmayı düşünebilirsin tabi bir eşiniz için bir sorun değilse. Su kadının vücudundan doğal yağları uzaklaştırır ve bu da kadın için pek memnun edici bir seks yaşatmaz. Bu yüzden ilişkiniz esnasında silikonlu suda çözünmeyen yağlar kullanın bu sayede onun içine girerken her ikinizde daha rahat edersiniz.

Suda Seks İçin Mekanlar

Bir kere kondomu yerleştirdiniz ve elinizle biraz yağladınız oldukça kararlısınız. Peki biraz su ile aşk yaşayıp memnun olmak için nereye gidebilirsin?

Havuzda :
Halk havuzları bu sorumuzun cevabının dışında, bahsettiğimiz bir evin özel havuzu.Yalnız bu da bir tehlike içeriyor. Klorlu suda seks yapmak, eğlenmek eşiniz için bir seri problemler yaratabilir. Ona zarar verip enfeksiyon kapmasına yol açabilir. Bu yüzden oral seks daha iyi bir alternatifdir. Siz su içinde ayaktayken kız arkadaşınız havuzun kenarında ya da merdivenlere oturmuş bir şekilde oral seks yapabilirsiniz

Küvette ya da Duşta:

Eğer küvetiniz küçükse, bir takım posizyonlar sorun olabilir fakat duşlar ayakta seks yapmak için mükemmel yerlerdir. Suyun özel bölgelerinize girmeden ıslanarak bu zevki yaşamanın tadına varabilirsiniz. Amacınız güvenli bir ilişki ise yerlere kayganlığı önceleyici yapıştırıcılar yerleştirin. Kaygan bir mekan üzerinde bir türlü tutamadığınız eşinizle ilişkiye girmek istemezsiniz. Duşta destek almak amaçlı bir yerleri tutmanız iyi bir fikir olabilir. Örneğin sabit bir raf ya da banyoda daha önceden kurulmuş bir çubuk. Bu objeler seks maceralarınız için işinize yarayacaktır.

Deniz veya Göl Kenarında:

Tuz vajina için çokta iyi değildir. En iyi fikir eski moda olan eliyle cinsel organınızla oynayıp sizi tatmin etmesidir. Gölde ya da okyanusta seks yapmanın bir kötü yanı ise kum faktörüdür. Kumları ne kadar eşelesenizde bir türlü sonu gelmez. Ancak kuma rağmen yinede ilişki yaşamak istiyorsanız çevrede olup bitene karşı hemen toplayıp açabileceğiniz bir battaniye sizin için uygun olabilir. Eğer denizde ve gölde aptal gibi gezmek istemiyorsanız iyi bir yüzücü de olmanız gerekir. Suyun içinde seks yapıyorsanız akıntının ve dalgaların çok güçlü olmadığından emin olun. Ayrıca bastığınız yerlere de dikkat edin. Ayrıca unutmayın kamusal alanlarda seks yapmak yasadışı bir şeydir bu yüzden ilişkinizi yaşarken ortada olup biteni takip etmeli gözlerinizi dört açmalısınız.

Günlük Yaşamda da Islak Hayaller Yaşabilirsiniz:

Eğer bu yazılanları okuduktan sonra çok fazla zorluk çekeceğinizi düşündüyseniz su içinde ön sevişmeyi deneyin. Belki, sıcak bir küvette çıplak olarak içki içmek, yada banyo fırçasıyla birbirinizle eğlenmek veya da gece yarısı birbirinizi hafif bir duşa sokarak ta güzel vakit geçirebilirsiniz. Duş altında ıslanıp temizlendikten sonra daha konforlu bir mekan da eşinizle çılgınca ilişkiler yaşabilirsiniz


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Değerli Yorumcumuz;
Yaptığınız yorumun, yazı ile ilgili olmasına özen gösteriniz. Yorumların varlık sebebi, “fikir alışverişi” başka birşey değildir.

- Her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte,
- Hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren,
- Türkçe imla kurallarına uymayan yorumları yayınlayamıyoruz.
- Kriterlere uygun yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz.siz de yorum yazın.


 • Kategoriler
 • SOHBETE GİRİŞ

  Sohbete BağLan http://www.nazlicafem.net/


  nazlicafem.nets
  Dış Bağlantılar: Sohbet | Bedava Sohbet
  kedinin gözlerinden,aslanın pençesinden, erkeğin kalleşinden , kadının kahpesinden, dostumun nefretinden oldum olası korkarımm..
  sohbet

  Mirc indir Gibi Aramalarda İlk Sayfalarda Öncülük Etmektedir.

  Sohbet Chat Odaları http://www.Nazlicafem.Net hoş geldiniz :) Bedava Sohbet Bedava Sohbet Bedava Sohbet Bedava Sohbet Her Sevmekte Sevilmek Kadar ßir Acının Yara Bandıdır ßy Kara_Murat :)
  Değer Verdiğin İnsanların Verdiğin Değere Layık Olmadıklarını Anlarsan,Sen Üzülme Bırak Layık Olmadıkları İçin Onlar UTANSIN,,((¯`»¦«´¯)) Kara_Murat ((¯`»¦«´¯)).....!
  Bedava Sohbet Bedava Sohbet Bedava Sohbet

  Sohbet,Chat,Odalari

  Sohbet Chat Sohbet Odaları

  Sohbet Chat

  seviyeli sohbet

  Bedava Sohbet Sohbet Odaları !!!...Sustum Gözyaşlarım Konuşsun...!!! ßy Kara_Murat :) Sohbet Chat Odaları http://www.Nazlicafem.Net hoş geldiniz :)
  Özlüyorum SENİ kanadı kırık kuşun uçmayı özlediği gibi. Özlüyorum SENİ doğacak çocuğunu bekleyen annenin özlemi gibi. Özlüyorum SENİ sakat kalmış bir çocuğu yürümeyi koşmayı özlediği gibi. Özlüyorum SENİ gecenin ardından gün doğuşunu bekler gibi. Özlüyorum SENİ toprağı kurumuş susuz kalmış fidanın suyu özlediği gibi. Özlüyorum SENİ Özlüyorum SENİ i seninle olmayı özlediğim gibi.»-(¯`v´¯)-» (Kara_Murat) »-(¯`v´¯)-» :)
  skype ile iletişim : muzaffercanpolat@hotmail.com :) http://wWw.Nazlicafe.Net/sohbet.php
  Türkiyenin en güvenilir ve en kaliteli sohbet programı "Nazlicafem Script" dir. Nazlicafem Script sohbet programını ücretsiz olarak bilgisayariniza yükleyin ardından kurulum işlemini yaparak sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz, Sizlere Sohbet odalarımız içersinde onlarca kişiyle tanışma fırsatma sunuyoruz! Yeni yeni dostluklar, Arkadaşlıklar, Aşklar herşey burada.. Eğlencenin ve Sohbetin yeni Adresi.!