Gül, Müslüm Gürses’in Halini Sordu

Cumhurbaşkanı Gül, tedavisi süren sanatçı Müslüm Gürses’in sağlık durumuna ilişkin son bilgileri aldı.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yoğun bakımda tedavisi süren sanatçı Müslüm Gürses’e geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığından alınan bilgiye göre, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Koray Ertaş, Gül’ün talimatı üzerine Muhterem Nur’u aradı.

Cumhurbaşkanı Gül’ün ”geçmiş olsun” dileğini ileten Ertaş, Gürses’in sağlık durumuna ilişkin son bilgileri aldı ve yapabilecekleri bir şey olup olmadığını sordu.

REKLAM FİLMİ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRIYOR

Arabesk müziğin baba isimlerinden birisi olan Müslüm Gürses, şimdilerde yoğun bakımda tedavi görüyor. Müslüm Gürses’in doktorlarının ve ailesinin yaptığı son açıklamalara göre Gürses’in durumu ciddiyetini korumaya devam ediyor.

‘Müslümcüler’ olarak bilinen hayranlarının hastane önündeki endişeli bekleyişi devam ederken sanatçı dostları da Gürses ailesini yalnız bırakmıyor ve tüm Türkiye’den Müslüm Gürses için dua istiyorlar.

Müslüm Gürses’in bir çay firması için Türk çayının kitabını yazan ABD’li yazar Katharine Branning’le birlikte çektiği reklam filmi ise birçok televizyon kanalında gösterimde. Müslüm Gürses’li reklam filminin yayınlandığı zaman diliminde reytinglerin eskiye göre yükseldiği belirtilirken reklamı izleyenlerin televizyon kanallarını arayarak duygularını paylaştıkları öğrenildi. Birçok Gürses hayranının televizyon kanallarının izleyici temsilcilerine gözyaşları içinde duygularını paylaştıkları belirtildi.

Nazlıcafem,Bedava sohbet odaları
bedava sohbet odaları
bedava sohbet odaları
Bedava Sohbet
bedava sohbet odaları
bedava sohbet odaları
Bedava Sohbet
bedava sohbet odaları
bedava sohbet odaları
Chat Sohbet
bedava sohbet odaları
bedava sohbet odalari
Chat Sohbet
bedava sohbet odalari
Chat Sohbet


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , ,


Değerli Yorumcumuz;
Yaptığınız yorumun, yazı ile ilgili olmasına özen gösteriniz. Yorumların varlık sebebi, “fikir alışverişi” başka birşey değildir.

- Her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte,
- Hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren,
- Türkçe imla kurallarına uymayan yorumları yayınlayamıyoruz.
- Kriterlere uygun yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz.siz de yorum yazın.


 • Kategoriler
 • SOHBETE GİRİŞ

  Sohbete BağLan http://www.nazlicafem.net/


  nazlicafem.nets
  Dış Bağlantılar: Sohbet | Bedava Sohbet
  kedinin gözlerinden,aslanın pençesinden, erkeğin kalleşinden , kadının kahpesinden, dostumun nefretinden oldum olası korkarımm..
  sohbet

  Mirc indir Gibi Aramalarda İlk Sayfalarda Öncülük Etmektedir.

  Sohbet Chat Odaları http://www.Nazlicafem.Net hoş geldiniz :) Bedava Sohbet Bedava Sohbet Bedava Sohbet Bedava Sohbet Her Sevmekte Sevilmek Kadar ßir Acının Yara Bandıdır ßy Kara_Murat :)
  Değer Verdiğin İnsanların Verdiğin Değere Layık Olmadıklarını Anlarsan,Sen Üzülme Bırak Layık Olmadıkları İçin Onlar UTANSIN,,((¯`»¦«´¯)) Kara_Murat ((¯`»¦«´¯)).....!
  Bedava Sohbet Bedava Sohbet Bedava Sohbet

  Sohbet,Chat,Odalari

  Sohbet Chat Sohbet Odaları

  Sohbet Chat

  seviyeli sohbet

  Bedava Sohbet Sohbet Odaları !!!...Sustum Gözyaşlarım Konuşsun...!!! ßy Kara_Murat :) Sohbet Chat Odaları http://www.Nazlicafem.Net hoş geldiniz :)
  Özlüyorum SENİ kanadı kırık kuşun uçmayı özlediği gibi. Özlüyorum SENİ doğacak çocuğunu bekleyen annenin özlemi gibi. Özlüyorum SENİ sakat kalmış bir çocuğu yürümeyi koşmayı özlediği gibi. Özlüyorum SENİ gecenin ardından gün doğuşunu bekler gibi. Özlüyorum SENİ toprağı kurumuş susuz kalmış fidanın suyu özlediği gibi. Özlüyorum SENİ Özlüyorum SENİ i seninle olmayı özlediğim gibi.»-(¯`v´¯)-» (Kara_Murat) »-(¯`v´¯)-» :)
  skype ile iletişim : muzaffercanpolat@hotmail.com :) http://wWw.Nazlicafe.Net/sohbet.php
  Türkiyenin en güvenilir ve en kaliteli sohbet programı "Nazlicafem Script" dir. Nazlicafem Script sohbet programını ücretsiz olarak bilgisayariniza yükleyin ardından kurulum işlemini yaparak sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz, Sizlere Sohbet odalarımız içersinde onlarca kişiyle tanışma fırsatma sunuyoruz! Yeni yeni dostluklar, Arkadaşlıklar, Aşklar herşey burada.. Eğlencenin ve Sohbetin yeni Adresi.!