Neslihan_Hiç Sevmedim/ Chatyeri Sohbet Odalari

Neslihan_Hiç Sevmedim/ Chatyeri Sohbet Odalari
Şarkı Sözü :

Hiç sevmedim kimseyi senin kadarYüreğim yanmadı hiç bu kadarÇok yanlızım seninle bir yarım Yok söylemeden olmazBen sana aşığım ahhh ah ben sana aşığımEğer elindeyse ne olur çal kapımıEğer yüregindeysem ne olur sil göz yaşımıSen bilmezsin alırım haberiniYollara küsmüşsün hissettin mi gittiğimi Ahhh hissettin mi gittiğimi..Buralar cehennem oldu inan banaYanıp kavrulsamda seninle güzel ankaraAhhhh seninle güzel ankaraGüneşimiz bu aşk yakar yüreğimiziHer dolmuş gözlerimizle göremeyiz hiçbirşeyiEğer elindeyse ne olur çal kapımıEğer yüreğindeysem ne olur sil gözyaşımı..Şiir:Benim kara haberim senindirEğer Leylan ölmüş derseler gelme sakın İstanbul’aBulamazsın ki beni buralardaBir bulut olup git Ankara’yaYağ istediğin kadar toprağımaBen bizim bahçede olacağımTam siyah kordonlu saatin yanındaO zaman bensiz dünyaya istediğin kadar bağırabilirsinSensiz bu dünyayı sevmiyorum sevmiyorum sevmiyorum diyeAma şimdi ne olursun gelLeylan hayatta ve İstanbul’daNefes almakta zor gelecek mi bir gün bana?Tek hayalim hissettiğim son nefesleri seninle alıp vermekHissettiğim son nefesleri seninle alıp vermek nefeslerimi seninle alıp vermekAhhhhhh ben sana aşığım…

wWw.Nazlicafem.Net
wWw.Nazlicafe.Com
wWw.Nazlicafe.Net
wWw.sohbetfix.net
wWw.sevecennet.com
wWw.sohbetsohbet.org
wWw.chatadana.com
wWw.Sohbet44.Com
Sohbet. sohbet sohbet, chat, sohbet odaları, bedava chat, kameralı sohbet, muhabbet, chat sohbet, sohbet sitesi, mirc, sohbet yap, sohpet, çet.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Değerli Yorumcumuz;
Yaptığınız yorumun, yazı ile ilgili olmasına özen gösteriniz. Yorumların varlık sebebi, “fikir alışverişi” başka birşey değildir.

- Her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte,
- Hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren,
- Türkçe imla kurallarına uymayan yorumları yayınlayamıyoruz.
- Kriterlere uygun yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz.siz de yorum yazın.


 • Kategoriler
 • SOHBETE GİRİŞ

  Sohbete BağLan http://www.nazlicafem.net/


  nazlicafem.nets
  Dış Bağlantılar: Sohbet | Bedava Sohbet
  kedinin gözlerinden,aslanın pençesinden, erkeğin kalleşinden , kadının kahpesinden, dostumun nefretinden oldum olası korkarımm..
  sohbet

  Mirc indir Gibi Aramalarda İlk Sayfalarda Öncülük Etmektedir.

  Sohbet Chat Odaları http://www.Nazlicafem.Net hoş geldiniz :) Bedava Sohbet Bedava Sohbet Bedava Sohbet Bedava Sohbet Her Sevmekte Sevilmek Kadar ßir Acının Yara Bandıdır ßy Kara_Murat :)
  Değer Verdiğin İnsanların Verdiğin Değere Layık Olmadıklarını Anlarsan,Sen Üzülme Bırak Layık Olmadıkları İçin Onlar UTANSIN,,((¯`»¦«´¯)) Kara_Murat ((¯`»¦«´¯)).....!
  Bedava Sohbet Bedava Sohbet Bedava Sohbet

  Sohbet,Chat,Odalari

  Sohbet Chat Sohbet Odaları

  Sohbet Chat

  seviyeli sohbet

  Bedava Sohbet Sohbet Odaları !!!...Sustum Gözyaşlarım Konuşsun...!!! ßy Kara_Murat :) Sohbet Chat Odaları http://www.Nazlicafem.Net hoş geldiniz :)
  Özlüyorum SENİ kanadı kırık kuşun uçmayı özlediği gibi. Özlüyorum SENİ doğacak çocuğunu bekleyen annenin özlemi gibi. Özlüyorum SENİ sakat kalmış bir çocuğu yürümeyi koşmayı özlediği gibi. Özlüyorum SENİ gecenin ardından gün doğuşunu bekler gibi. Özlüyorum SENİ toprağı kurumuş susuz kalmış fidanın suyu özlediği gibi. Özlüyorum SENİ Özlüyorum SENİ i seninle olmayı özlediğim gibi.»-(¯`v´¯)-» (Kara_Murat) »-(¯`v´¯)-» :)
  skype ile iletişim : muzaffercanpolat@hotmail.com :) http://wWw.Nazlicafe.Net/sohbet.php
  Türkiyenin en güvenilir ve en kaliteli sohbet programı "Nazlicafem Script" dir. Nazlicafem Script sohbet programını ücretsiz olarak bilgisayariniza yükleyin ardından kurulum işlemini yaparak sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz, Sizlere Sohbet odalarımız içersinde onlarca kişiyle tanışma fırsatma sunuyoruz! Yeni yeni dostluklar, Arkadaşlıklar, Aşklar herşey burada.. Eğlencenin ve Sohbetin yeni Adresi.!